Решите пожалуйста задачу желательно с краткой записью: З однієї ділянки поля фермер зібрав 127 т

8ц цукрових буряків,а з другої - у три рази меньше. Усі буряки він відвіз на цукровий завод. Скільки з них вийде ,якщо маса цукру становить 1/6 від маси буряків.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Дмитрий.

1)1278/3=426(ц)-з 2 ділянки.

2)1278+426=1704(ц)-з 2 діл.

3)1704/6=284(ц)-цукру.

Відповідь: 284 центнерів.