Енциклопедія коштує 234 грн.передсвяткова знижка в магазині становить 2\100 від ціни товару.Знайди

ціну енциклопедії після знижки.

Ответы на вопрос

Отвечает Шилаева Алиса.
234 грн=23400 коп.
1)23400 ділимо на 100і потім *2=468(коп)- знижка.
2)23400-468=22932(коп) або 229грн і 32 коп.