Дано трикутник ABC, вершини якого мають координати A(-2; 6), B(-2; -2) і С(4; -2). Знайти довжину

медіани BM. Варіанти відповідей: А) 2 Б) 3 В) 4 Г) 5 Д) 6

Ответы на вопрос

Отвечает Несипбаев Ерхан.
x_{M}=\frac{x_{A}+x_{C}}{2}=\frac{-2+4}{2}=1\\\\y_{M}=\frac{y_{A}+y_{C}}{2}=  \frac{6-2}{2}=2\\\\M(1,2)\\\\|\overline{BM}|=\sqrt{(1+2)^2+(2+2)^2}=\sqrt{25}=5