Чоловік приїхав поїздом на станцію о 7 год. 20 хв. і пішки вирушив у село, розсташоване у кількох

км від станціїідучи зі сталою швидкістю чоловік розраховував що прийде в село о 8 год. 44 хв. однак о 7 год. 44 хв. він сів у попутний автомобіль і прибув у село на 55хв. раніше знайдіть швикість автомобіля, якщо вона на 55 км/год більша від швидкості чоловіка?

Ответы на вопрос

Отвечает Роговцова Анастасия.
Х-швидкість пішохода
Х+55- швидкість авто
8:44-7:20=1:24=1+24/60=1 2/5год- запланований час
1 2/5х- відстань
7:44-7:20=0:24=24/60=2/5год- пройшов пішки
1 2/5-55/60=7/5-55/60=(7*12-55)/60=29/60год- витратив на дорогу
29/60-2/5=29/60-2*12/60=5/60=1/12год- проїхав на авто
2/5х+1/12(х+55)=1 2/5х
1 2/5х-2/5х=1/12х+55*1/12
Х-1/12х=55/12
11/12х=55/12
Х=55/12:11/12
Х=5*11/12*12/11
Х=5км/год- швидкість пішохода 5+55=60км/год-швидкість авто