«Якщо число днів зменшити на 1, потім розділити на 6 і додати 3, то вийде 1/5 первісного числа

днів». Наскільки велике число днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Русанов Влад.
(x-1)/6+3=1/5x
(x-1)/6+18/6=x/5
(x-1+18)/6=x/5
(x+17)/6=x/5
(30*(x+17))/6=30x/5
5*(x+17)=6x
5x+85=6x
5x-6x=-85
-1x=-85
x=-85/(-1)
x=85
Ответ : 85 дней