Довжина однієї зі сторін трикутника на 14 см менша за другу і в 2 рази менша за третю.Периметр

трикутника дорівнює 122 см .Знайти довжини сторін трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Тимакова Виктория.
1 сторона -  х см
2 сторона-   х+14 см
3 сторона -  2х см
периметр 122 см
х+х+14+2х=122
4х=122-14
4х=108
х=108:4
х=27 см 1 сторона
27+14=41 см 2 сторона
27*2=54 см 3 сторона 
проверка   27+41+54=122 см сумма длин всех сторон