Мирослав виготовив 18підставок для олівців,аОстап -у два рази менше .Всі підставки хлоп'ята

розставили на трьох поличках порівну.Скільки підставок поставили на кожну поличку?<br />

Ответы на вопрос

Отвечает Шипунов Василий.
18/2=9 підставок Остап
18+9=27 підставок разом
27/3=9 підставок на поличці