Книжка у два рази дорожча, ніж блокнот. Тарас купив 5 книжок і 3 блокноти. Оксана купила 3 книжки й

5 блокнотів. скільки коштує одна книжка, якщо Тарас за свою покупку заплатив на 20 грн більше, ніж Оксана.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Сергей.
Нехай блокнот коштує х грн, тоді книжка коштує 2х.
5×2x + 3x - 20 = 3×2x + 5x
13x - 11x = 20
x = 10
Блокнот коштує х = 10 грн, тоді книжка 2х = 2×10=20 грн
Відповідь: книжка коштує 20 грн