На святі кожна дитина виступила з одним номером: або читала вірші, або співала, або танцювала.

Всього співали й танцювали 35 дітей, а решта-читали вірші, причому читали вірші на 7 дітей більше, ніж співали. Скільки дітей співали,скільки -танцювали, скільки-читали вірші, якщо всіх їх було 54?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмеров Азат.

Ответ:

співали 12, танцювали 23 та 19 читали вірші

Пошаговое объяснение:

1)54-35=19-чит.вірш.

2)19-8=12-співали.

3)35-12=23-танцювали