Кіт у чоботях зловив для короля 3 зайці, а перепілок- у 5 разів більше,ніж зайців.Скільки всього

зайців і перепілок приніс Кіт у чоботях королеві?

Ответы на вопрос

Отвечает Калын Елена.
3*5=15
15+3=18
В:18 перепілок і зайців

Отвечает Павлова Милена.
1)3*5=15
2)3+15=18
в: 18 зайців та перепілок