Умоляю допоможіть!!! З одного села в одному напрямі одночасно виїхали два вершники. Один із них

рухався зі швидкістю 9,5 км/год, а другий – 8,3 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Мария.
9,5-8,3=1,2(км)расстояние между ними через 1 час
1,2:2+1,2=1,8(км)расстояние через 1,5 часа.