биринши сан екинши саннан 10-га артык.Егер осы сандардын косындысынын мани 10,5-ке тен болса,онда

осы сандарды табындар

Ответы на вопрос

Отвечает Соколков Максим.
Биринши сан х
х+х+10=10,5
2х=10,5-10
2х=0,5
х=0,5÷2
х=0,25
экинчи сан х+10=0,25+10=10,25