Гулназ ойлаган еки саннын катынасы 8:5 катынасына тен. Егер осы сандардын: 1) косындысы 39-га тен;

2)айырмасы 1,5-ке тен болса, Гулназ ойлаган сандарды табындар.

Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёва Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8x+5x=39

13x=39

x=3

8*3=24

5*3=15

8x-5x=1,5

3x=1,5

x=0,5

8*0,5=4

5*0,5=25