Из двух сил видстань миж якими 30 км одночасно назустріч один одному вирушили два пешехода и

зустрілися через 3 годин с Швидкість первого пешехода 4 км год на Яка швидкисть другу пешехода

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Степан.
1).30:3=10(км/год)— швидкість зближення пішоходів
2).10-4=6(км/год)— швидкість другого пішохода
Відповідь: швидкість другого пішохода 6 км/год