Перше число - 27, а друге - у 5 разів більше. Склади вираз для обчислення суми цих чисел. Обчислити.


Ответы на вопрос

Отвечает Росянов Иван.
1)27*5=135
2)135+27=162
Отвечает Немирівська Танюша.
1)27•5=135
2)135+27=162
Как-то так)