На першому складі — 51 т вугілля, а на другому— 12 т. Скільки тонн вугілля треба перевезти з

першого складу на другий, щоб на першому складі стало вугілля вдвічі більше, ніж на другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Алимгазина Дина.
На первом-51т.
на втором - 12т
сколько перевезти -?т

51+12=63 т. на двух складах вместе
63:3=21 т будет на 2 складе
21*2=42 т. будет на 1 складе
51-42=9 т. нужно перевезти с первого на второй склад
Ответ : нужно перевезти 9 тонн