1. Запишіть десятковим дробом: а) 25% б)4%; в) 0,3%; г) 106% 2. Нехай ціна зошита дорівнює a грн.

Якою буде його ціна, якщо: а) її збільшити на 20% б) її зменшити на 65% 3. Сплав містить 21% срібла. Скільки грамів сплаву треба взяти, щоб він містив 63 г срібла?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Дмитрий.
№ 1.
а) 25% = 25/100 = 0,25
б) 4% = 4/100 = 0,04
в) 0,3% = 3/1000 = 0,003
г) 106% = 106/100 = 1 целая 6/100 = 1,06

№ 2. Цена тетради а грн.
а) а + 0,2а = 1,2а (увеличили на 20%)
б) а - 0,65а = 0,35а (уменьшили на 65%)

№ 3.
63 : 21 = 3 (г) - 1%
3 * 100 = 300 (г) - 100%
Вiдповiдь: треба взяти 300 г сплаву.

Отвечает Банкетов Егор.
1. а). 25%=0,25
б). 4%=0,04
в). 0,3%=0,003
г). 106%=1,06

2. a). 20% от а = 0,2a; a+0,2a=1,2a
б). 65% от a = 0,65a; a-0,65a=0,35a

3.
63:21=3
3*100=300
Ответ: 300г