Човен плив 3,6год за течією річки зі швидкістю 10,8км/годі 2,5год проти течії зі швидкістю

7,8км/год. Яку відстань подолав човен.

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Нияр.
1) 10,8*3,6=38,88 км - шлях за течією
2) 7,8*2,5=19,5 км - шлях проти течіі
3) 38,88+19,5=58,38 км - весь шлях