У 2 однакових мішках зерна на 4ц 20кг менше, ніж у 7 таких самих мішках. Яка маса зерна у цих

7мішках?

Ответы на вопрос

Отвечает Саядян Эвелина.
4 ц 20 кг = 420 кг
7 - 2 = 5 (кг) - у 5 мішках
420 : 5 = 84 (кг) - зерна в 1 мішку
84 * 7 = 588 (кг) = 5 ц 88 кг - 
зерна в 7 мішках