У двох однакових мішках зерна на 4ц 20кг менше,ніж у семи таких самих мішках.Скільки всього зерна у

цих мішках?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
1) 7-2=5 - у стількох мішках 4ц20кг зерна
2) 4ц20кг=420 кг
3) 420:5=84 кг зерна - у одному мішку
4) 84*7=588 кг зерна у семи мішках
відповідь, 588 кг зерна у семи мішках