У 14 однакових мішків розклали картоплю а в 10 таких самих мішків - буряки.Буряків розклали на 160

кг менше, ніж картоплі.Яка маса картоплі в мішках?Яка маса буряків?

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Екатерина.
1).14-10=4(м.)—на стільки менше буряків
2).160:4=40(кг)—в 1 мішку
3).40*14=560(кг)— маса картоплі
4).40*10=400(кг)—маса буряків
Відповідь: маса картоплі 560кг, маса буряків 400кг