Перший потяг був у дорозi 4 год, а другий — 2 год, причому потяги ïхали з однаковою швидкiстю.

Перший потяг проïхав на 122 км бiльше, нiж другий. Скiльки кiлометрiв проïхав кожен потяг? Помогите пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Таня.
Х км/год - швидкість першого потягу. 
х км/год - швидкість другого потягу, бо потяги їхали з однаковою швидкістю - за умовою задачі.
4х км - проїхав за 4 год. перший потяг.
2х км - проїхав за 2 год. другий потяг.
4х-2х=122 (км) - на стільки кілометрів проїхав пеший потяг більше ніж другий.
Тоді:
  2х=122
  х=122/2
  х=61 (км/год) - швидкість першого потягу, також швидкість другого потягу

61*4=244 (км) - проїхав за 4 год. пеший потяг.
61*2=122 (км) - проїхав за 2 год. другий потяг.

244-122=122 (км) - на стільки кілометрів перший потяг проїхав більше ніж другий.

Відповідь: 244 км;  122 км