листоноша пєчкин мріяв купити велосипед який коштував 1200 грн. Одного разу Пєчкину приснилося, що

велосипед став дешевий на 70процентів. Скілки куштував велосипед?

Ответы на вопрос

Отвечает Самоцвет Айдар.
1200-1200:100*70=1200-840=360