Знайти значення виразу і результат округліть до десятих: ( 3,17 + 0,77 : 1,4 ) • 3,5 – 4,216. 2

º. Розв’язати рівняння: 6,4 • ( у – 12,8 ) = 3,2

Ответы на вопрос

Отвечает Буробина Валентина.
(3,17+0,77:1,4)*3,5-4,216=8,804
1)0,77:1,4=0,55
2)3,17+0,55=3,72
3)3,72*3,5=13,02
4)13,02-4,216=8,804

8,804=(округлити)8,9

6,4*(y-12,8)=3,2
y-12,8=3,2:6,4
y-12,8=0,5
y=0,5+12,8
y=13,3
Проверка
6,4*(13,3-12,8)=3,2