Знайдіть добуток коренів даних рівнянь: (9х–13):5 +11=30 і (х + 4,9) : 6 – 3,9 = 15,7.


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ангелина.
(9х-13):5+11=30
9х-13:5=30-11
9х-13:5=19
9х-13=19*5
9х-13=95
9х=95+13
9х=108
х=108:9
х=12
Проверка
(9*12-13):5+11=30

(х+4,9):6-3,9=15,7
х+4,9:6=15,7+3,9
х+4,9:6=19,6
х+4,9=19,6*6
х+4,9=117,6
х=117,6-4,9
х=112,7
Проверка
(112,7+4,9):6-3,9=15,7

Отвечает Гринцевич Илья.
1) (9х-13):5+11=30
1,8х-2.6+11=30
1,8х=21,6
х=12

2) (х+4,9):6-3,9=15,7
х+4,9-23,4=94,2
х-18,5=94,2
х=112,7