середнє арифметичне двох чисел дорівнює шість цілих чотири десятих . Одне з них у 3 рази менше від

другого. Знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Сыстеров Валентин.
6,4*2=12,8 сумма этих чисел
х одно число
3х другое
х+3х=12,8
х=12,8:4
х=3,2 одно число
3,2*3=9,6 другое