У банці 1 л води, у бідоні 5 л, у каністрі 15 л води. Скільки літрів води можна налити в банку і

каністру разом? На скільки літрів води більше в каністру, ніж у бідоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Никита.
1л води у банці, 15 л води у каністрі - за умовою задачі. 
Тоді
1+15=16 (л) - води можна наліти у банку і каністру разом.
15л води у каністрі, 5л води у бідоні - за умовою задачі.
 Тоді 
15-5=10 (л) - на стільки літрів води більше у каністрі ніж у бідоні.
Відповідь: 16л; 10л.