Задача: Контрольна з математики 8 учнів набрали 5 балів 18 учнів набрали 4 бали 12 учнів набрали

3 бали Х учнів набрали 2 бали Питання: Скільки учнів набрали 2 бали , якщо середній бал 3,8

Ответы на вопрос

Отвечает Незнаева Катерина.
Средний балл: (8*5+18*4+12*3+2Х)/(8+18+12+Х)=3,8 => (148+2Х)/(38+Х)=3,8 =>
148=2Х=38*3,8+3,8Х=> 1,8Х=148-38*3,8=3,6 => Х=3,6/1,8=2

Ответ: 2 ученика.