Бабуся 6 років назад була в 9 разів старшою за онуку, а 4 роки тому у 7 разів старішою. Скільки

років бабусі та скільки онуці?

Ответы на вопрос

Отвечает Алим Дамир.
(x-6)/(y-6)=9
(x-4)/(y-4)=7
x-6=9*(y-6)
x-6=9y-54
x=9y-54+6
x=9y-48
(9y-48-4)/(y-4)=7
9y-52=7*(y-4) 
9y-52=7y-28
9y-7y=-28+52
2y=24
y=24/2
y=12 лет внучке
x=9*12-48=60 лет бабусе