Дарині і Наташі разом 26 років, а 3 роки тому Наталка була старшою від Дарини в 4 рази.Запиши ,

скільки років Дарині зараз.

Ответы на вопрос

Отвечает Мозжухин Илья.
26-6=20
х+4х=20
х=4
4+3=7
Дарині 7 років