мотоциклист за 2 години проїжджає ту же відстань що і велосепедист за 6 годин яку видстань вони

проїжджають якщо швидкість руху мотоцикліста на 30 год швидше ніж велосепедист. пожалуйста очень надо и очень быстро

Ответы на вопрос

Отвечает Паринов Дима.

 Uм*2= Uв *6

Uм= Uв 3

Uм= Uв +30

3Uв= Uв +30

2Uв= 30    Uв= 15

S= Uв*6=90км или S= Uм*2=(15+30)*2=90км