Тіктөртбұрыштың ұзындығы 6метр,ал ені одан 2метрге қысқа.Бөлменің периметрін табу керек


Ответы на вопрос

Отвечает Юнаев Никита.

Төртбұрыштың ұзындығы 12 см
Отвечает Лагодич Юлия.

берілгені дұрыс болса, онда шешуі ^-дәреже белгісі     *-көбейту

(x+5)^2 = x^2+95

x^2+10x+25=x^2+95

10x=70

x=7

x+5=12

P=(12+7)*2=38 см