Тіктөртбұрыш пішінді бөлменің ұзындығы 6метр, ал ені одан 2метрге қысқа. Бөлменің периметрін тап


Ответы на вопрос

Отвечает Огороднік Анюта.

Ответ:

20м

Пошаговое объяснение:

ұзындығы 6метр

ені 6-2=4метр

Периметр=2(4+6)=2*10=20м