У першому сувої 15м тканини, а в другому 11м такої самої тканини. Скільки коштує кожний сувій.якщо

за обидва заплатили 4160грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
1).15+11=26(м)—усього тканини
2).4160:26=160(грн)—коштує 1 метр тканини
3).160*15=2400(грн)—коштує перший сувій тканини
4).160*11=1760(грн)—коштує другий сувій тканини
Відповідь: перший сувій тканини коштує 2400 гривень, а другий—1760 гривень.