1). Задача. Першого дня турист пройшов 20 км, а другого дня - у 2 рази менше. Скільки кілометрів

пройшов турист другого дня? 2) Задача. У туриста в одному мішку було 3 кг продуктів, а в другому - у 4 рази більше. Скільки кілограмів продуктів було в другому мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлева Вика.
20км :2 =10км
3×4=12кг
Отвечает Титова Екатерина.

первый день- 20км

второй день-? в 2 раза меньше

20/2=10(км)

Ответ: 10 км



В первом мешке- 3 кг

В другом-? в 4 раза больше

3*4=12(кг)

Ответ: 12 кг