сума площ двох квадратів дорівнює 80 см квадратних . Площа одного з них становить 20% цієї

суми .Обчисліть периметр обох квадратів

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Находим площадь первого квадрата
80*20/100=16 см^2
Тогда площадь второго 80-16=64см^2
Сторона первого √16=4
Сторона второго √64=8
Периметр певого 4*4=16
Периметр второго 8*4=32
Сумма периметров 16+32=48