Обчислити высоту прямокутного паралелепіпеда якщо об'єм 30см3, довжина 10см,а ширина 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
S=6•4=24(см)
S=5•4=20(см)
S=3•4=12(см)