Знайдіть значення b якщо відомо,що графік функції у= - 1/6х +b проходить через точку М (18; 1)


Ответы на вопрос

Отвечает Толоконина Алёна.
у= - х/6+b
1=(-18/6)+в
в=1+3=4
у=-х/6+4