Турист їхав поїздом 20.25 години, а кіньми -7.5 години . Всього він проїхав 1194 км. Визначити

швидкість поїзда і коня , коли швидкість поїзда в 7 разів більша за швидкість коня?

Ответы на вопрос

Отвечает Сучилина Виктория.
Пусть х км/ч - скорость коня, тогда 7х км/ч - скорость поезда.
Уравнение: х * 7,5 + 7х * 20,25 = 1194
                    7,5х + 141,75х = 1194
                    149,25х = 1194
                     х = 1194 : 149,25
                     х = 8 (км/ч) - скорость коня
                     7 * 8 = 56 (км/ч) - скорость поезда
Вiдповiдь: 8 км/год швидкiсть коня; 56 км/год - швидкiсть поiзда.

Проверка:
56 * 20,25 + 8 * 7,5 = 1194
1134 + 60 = 1194 
1194 = 1194