Знайдіть невідому сторону трикутника МNК, якщо MN=5cm, MK=3√3, кутМ=30


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.
За теоремою косинусів NK²=MN²+MK²-2×MN×NK×cos<M

NK²=5²+(3√3)²-2×5×3√3×cos30°=25+27-30√3×  \frac{ \sqrt{3} }{2} =52-45=7

NK=√7 см

Відповідь: √7 см