Знайдіть координати середини відрізка СД якщо С(4;-1) Д(-8;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Анкудинова Александра.
X = (Xc + Xd)/2 = (4-8)/2 = -2
y = (Yc + Yd)/2 = (-1+7)/2 = 3