Відстань між точками А(-3;у) і В (1;-2) дорівнює 5. Знайдіть у.


Ответы на вопрос

Отвечает Саменов Дархан.
AB² = (1+3)² + (-2-y)² = 5²
16 + 4 + 4y + y² = 25
y² + 4y - 5 = 0
D = 36; y = -5 или у = 1.
Ответ: -5; 1.