1.Визначте кутовий коефіцієнт прямої,заданої рівнянням 3х+у=1 2.Задайте лінійну функцію, графік

якої проходить через точки (1:-5) i (-3;-13)

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошенко Илона.
1) кутовий коефіцієнт -3. k=-3
2) y=kx+b
k+b+5 = 13-3k+b
k=2
-5=2*1+b
b = -7
y=2x-7