При якому значення а точка А(а;-1,4) належить графіку функції у=3,5х


Ответы на вопрос

Отвечает Гайдуль Никита.
A=x, y=-1,4 (1-е число в координате это x,2-я это y.)
-1,4=3,5x
Делим на 7.
-0,2=0,5x
-2=5x
5x=-2
x=-2/5=-0,4
Ответ:-0,4