Укажіть первісної функції f(x)=6x^2 графік якої проходить через точку В(-1;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Елена.
F(x)=6x^3/3 = 2x^3+C
1=2*(-1)^3+C
1=-2+C
C=3