Сашко зібрав у 3рази менше грибів ніж його батько а разом вони зібрали 24кг скільки грибів зібрав

кожний

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Нехай Сашко зібрав х грибів, а батько 3х грибів, тоді разом вони зібрали х+3х грибів, що за умовою становить 24 . Складаємо рівняння.х+3х=24;4х=24;х=6. Отже, Сашко зібрав 6 грибів, а батько- 6*3=18.

Отвечает Павленко Евгений.

Всё изи
Сашко зібрав якусь кількість грибів. Обозначимо цю кількість літерою x.А тато зібрав в три рази більше це X помножити на 3. Отже тато зібрав зХ грибів. Разом вони зібрали 3Х+Х=4х.Ми знаємо що всі гриби це 4Х, а ще ми знаємо точну кількість всіх грибів у кілограмах— це 24 кг. Значить 4Х=24.
Тоді один Х дорівнює 24/4=6. Сашко зібрав 6кг грибів, а тато в 3 рази більше— це 6×3=18. Відповідь: Сашко зібрав 6 кг грибів, а тато 18 кг