Точка C ─ середина відрізка AB. Знайдіть координати точки B, якщо A( -6;-4), C( 2;-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

 x_{C} = \dfrac{x_{A}+x_{B}}{2};\ y_{C} = \dfrac{y_{A}+y_{B}}{2};\\ 2 = \dfrac{-6+x_{B}}{2};\ -6 = \dfrac{-4+y_{B}}{2};\\ \Rightarrow x_B=2\cdot2+6=10;\ y_B=-6\cdot2+4=-8;\\ \Rightarrow B(10;-8)

Ответ:  B(10;-8)