Хорда кола стягує дугу , довжина якої дорівнює 2π см. Сторона якого правильного многокутника ,

вписаного в це коло, може бути ця хорда, якщо радіус кола дорівнює 8 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Расул.

l = 2π см; r = 8 см.

Центральний кут, що відповідає даній дузі, дорівнює l/r = 2π/8 = π/4.

Кількість сторін правильного многокутника, вписаного в дане коло визначається кількістю таких центральних кутів, тобто: 2π/(π/4) =8π/π = 8.

Отже, це може бути правильний восьмикутник.