Учень витратив 5/7 кiлькостi кишенькових грошей на купiвлю пiдручника i решту 12 грн. - на купiвлю

зошита . Скiльки гривень вiн витратив?

Ответы на вопрос

Отвечает Заболотная Валентина.

Потратил- 5/7
Было- 7/7
1)7/7 - 5/7 = 2/7- 12грн
2) 12:2*7=42-грн он потратил
Ответ:42грн.