Влітку Наташа відпочивала на дачі і допомагала батькам доглядати за ділянкою. У подарунок своїй

подрузі вона привезла в місто варення. Полуничного варення було 700 г, вишневого — в 3 рази більше, а варення із сливи — на 300 г більше, ніж клубничного. Визнач масу варення в граммах, яке Наташа привезла в подарунок.  

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Анастасия.
1) 700 г × 3 = 2 100 (г) - вишневого варення;
2) 700 г + 300 г = 1 000 (г) - сливового варення;
3) 700 г + 2 100 г+ 1 000 г = 3 800 (г) - варення всього.
Відповідь: 3 800 г або 3 кг 800 г.
Отвечает Заблоцкая Ирина.

Вишневое = 700*3= 2 100 г

Сливовое = 700+300=1 000 г

Всего варенья  700 + 2 100 + 1 000 =3 800 г.